Roll-Up
Stendid

Roll-up stend on lihtsaim ja soodsaim viis esitleda oma reklaami või teadet. Sobib nii sise- kui välitingimustes. Soovitud kohta roll-up stendi paigaldamine võtab aega ainult ühe minuti. Stendi juurde kuulub ka kaasaskantav kott, mis muudab roll-up’i transportimise ühest asukohast teise imelihtsaks.

Bännerstend Bermudes

Kolmnurkne alumiiniumist bännerstend. Soodsa hinnaga, suur (6 m2), kolmes suunas nähtav reklaampind. Väga lihtne kohapeal lahti võtta ja trükist vahetada. Trükis kinnitub alt ja ülevalt klikk-süsteemiga. Komplektis kandekott.

Bännerstend
Premium

Toekas X-bännerstend, mis võimaldab kasutada erineva kõrguse ja laiusega trükiseid. Detailid on tehtud alumiiniumist, plastikust ja fiiberklaasist.

Bännerstend
Tahiti

Mustast alumiiniumist ja fiibeervardast koosnev heas hinnaklassis L-bännerstend. Vahetatav trükis. Trükise otstesse kleebitakse plastikribad, mis omakorda lukustuvad alumiiniumproilide külge. Tänu varda pikendusele on võimalik Tahitit teha kahes mõõdus. Komplektis kandekott.

Postriraam
“SNAP FRAME”

Lihtne, kerge ja kiiresti paigaldatav plakatiraam. Snap-lock süsteem muudab graafika vahetamise kiireks ja lihtsaks. Veekindel raam, mis sobib ideaalselt välitingimustesse.

Post a comment